Interaktywna mapka dojazdowa Kliknij żeby zobaczyć kompletne dane teleadresowe
Jesteś tutaj:   Strona główna    Usługi    Mobilny serwis

Mobilny serwis

Sytuacja, gdy awaria samochodu niespodziewanie przerywa naszą podróż, z całą pewnością nie należy do najprzyjemniejszych. Jeżeli usterka jest nieskomplikowana to przy odrobinie wiedzy może się udać usunąć ją samodzielnie. Często jednak wobec awarii jesteśmy bezradni, nie tylko z powodu niewystarczającej wiedzy, ale również ze względu na brak odpowiedniego sprzętu i narzędzi. W takiej sytuacji oferujemy Państwu naszą pomoc!

W naszym parku samochodowym posiadamy dwa w pełni wyposażone, autonomiczne auta serwisowe. Jesteśmy gotowi przyjechać z pomocą kierowcom, których pojazdy odmówiły posłuszeństwa.

Usługa kierowana jest przede wszystkim do kierowców aut ciężarowych. Jednak w miarę możliwości sprzętowych i kadrowych możemy przyjechać również do wszystkich innych pojazdów.

Mobilny serwis


Kliknij żeby zobaczyć poszczególne marki Kliknij żeby zobaczyć poszczególne marki Kliknij żeby zobaczyć poszczególne marki Kliknij żeby zobaczyć poszczególne marki
KOTLICCY Sp. J.   |   ul. Chodkiewicza 3   |   64-920 Piła   |   tel. 0 67 / 351 00 01   |   fax 0 67 / 351 00 02   |   opony@kotliccy.pila.pl
Projekt i realizacja VEGA.NET.PL