Interaktywna mapka dojazdowa Kliknij żeby zobaczyć kompletne dane teleadresowe
Jesteś tutaj:   Strona główna    Usługi    Naprawa felg aluminiowych

Naprawa felg aluminiowych


Coraz więcej aut wyposażonych jest w felgi aluminiowe. Ich popularność wynika zarówno z walorów użytkowych, jak i estetycznych. Ponieważ jakość polskich dróg wciąż pozostawia wiele do życzenia, felgi aluminiowe aut poruszających się po naszych drogach są szczególnie narażone na uszkodzenia.

Nowoczesny sprzęt znajdujący się na wyposażeniu naszego zakładu, profesjonalna kadra oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam podejmować się nawet bardzo skomplikowanych napraw felg. Celem naprawy (prostowania) felgi jest doprowadzenie jej do stanu użytkowania. Należy w tym miejscu zaznaczyć, że nie wszystkie uszkodzenia możliwe są do naprawienia.

Nie podejmujemy się napraw felg, jeżeli nie mamy pewności, że po wykonaniu usługi felga nadawać się będzie do dalszej bezpiecznej eksploatacji. Aby stwierdzić, czy naprawa danej felgi jest możliwa musimy ją zbadać metodą organoleptyczną, a następnie sprawdzić na wyważarce.

Następnie staramy się oszacować czas potrzebny na naprawę i poinformować o nim klienta. Ponadto na życzenie klienta możemy oddać felgę (bądź felgi) do lakiernika.

Szlifowanie rantu (przed i po)


Kliknij żeby zobaczyć poszczególne marki Kliknij żeby zobaczyć poszczególne marki Kliknij żeby zobaczyć poszczególne marki Kliknij żeby zobaczyć poszczególne marki
KOTLICCY Sp. J.   |   ul. Chodkiewicza 3   |   64-920 Piła   |   tel. 0 67 / 351 00 01   |   fax 0 67 / 351 00 02   |   opony@kotliccy.pila.pl
Projekt i realizacja VEGA.NET.PL