Interaktywna mapka dojazdowa Kliknij żeby zobaczyć kompletne dane teleadresowe
Jesteś tutaj:   Strona główna    Usługi    Zakres oferowanych usług

Zakres oferowanych usług


Naszą specjalnością są opony. Oferujemy pełen zakres usług związanych z ogumieniem, mającym zastosowanie we wszelkiego rodzaju pojazdach, a także maszynach i urządzeniach.

Zakres naszych usług stale poszerzamy, w odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez naszych klientów. Stąd też obecnie zajmujemy się nie tylko oponami. Proponujemy Państwu:

naprawę kół wszystkich rodzajów (o ile usługa jest możliwa do wykonania), metodą na zimno lub na gorąco, przekładanie i wyważanie opon (w ramach usługi: wymiana zaworu, pompowanie azotem oraz wyważenie za pomocą nowych ciężarków), odkręcanie śrub zabezpieczających, do których klient nie posiada końcówki, przechowywanie sezonowe opon oraz całych kół, wyważanie kół motocyklowych, a także kół samochodowych bezprzelotowych (np. niektóre peugeoty, citroeny), przekładanie i naprawę (o ile to możliwe) opon do motocykli, quadów i skuterów, nacinanie opon ciężarowych, bieżnikowanie opon ciężarowych (opon do aut osobowych nie bieżnikujemy), utylizację opon, obsługę flot ciężarowych, jak i osobowych, wymianę klocków oraz tarcz hamulcowych, serwisowanie aut klientów w terenie, np. w przypadku awarii (posiadamy dwa w pełni wyposażone auta serwisowe), spawanie aluminium: przewody do klimatyzacji samochodowej, zbiorniki paliwa od ciężarówek i wiele innych, napełnianie i odgrzybianie klimatyzacji, wymianę filtrów przeciwpyłkowych prostowanie i renowację felg aluminiowych (na życzenie klienta oddajemy felgi do lakiernika), klejenie dętek, materacy, sprzętu turystycznego, profesjonalną naprawę gumowych pasów transmisyjnych, wytwarzanie detali gumowych z powierzonych form (np. małe tulejki).


Kliknij żeby zobaczyć poszczególne marki Kliknij żeby zobaczyć poszczególne marki Kliknij żeby zobaczyć poszczególne marki Kliknij żeby zobaczyć poszczególne marki
KOTLICCY Sp. J.   |   ul. Chodkiewicza 3   |   64-920 Piła   |   tel. 0 67 / 351 00 01   |   fax 0 67 / 351 00 02   |   opony@kotliccy.pila.pl
Projekt i realizacja VEGA.NET.PL